Integracja hurtowni Recovet

W 2009 roku rozpoczęliśmy działalność od importu i dystrybucji zabawek oraz akcesoriów zoologicznych. Sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę zyskując wielu zwolenników doceniających jakość naszych produktów

Połącz swój sklep z Recovet

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.recovet.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Recovet - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Recovet oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Recovet

W 2009 roku rozpoczęliśmy działalność od importu i dystrybucji zabawek oraz akcesoriów zoologicznych. Sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę zyskując wielu zwolenników doceniających jakość naszych produktów. W naszą ofertę wchodzą wysokiej jakości, innowacyjne i w pełni bezpieczne produkty dla zwierząt: gryzaki, akcesoria, posłania, kanapy, kocyki, ubrania, zabawki, kosmetyki i wiele innych. Jesteśmy firmą starającą się aktywnie wspierać instytucje pomagające bezdomnym zwierzętom.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

5 innych produktów w tej samej kategorii: