Automatyczna modyfikacja nazw i opisów produktów

Każdy odnoszący sukcesy biznes jest inny.


Lubimy Twoją wizję i szanujemy Twoje podejście. Wybierz ten dodatek, aby automatycznie edytować nazwy produktów, opisy lub inne elementy z pliku dostawcy przed dodaniem ich do sklepu.


Dostępna w opcji:

Rocznie

Cena: 40 € (net / płatne co 12 msc)

Zaoszczędź godziny pracy, które możesz przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu!
Nasza innowacyjna usługa - Automatyczna modyfikacja nazw i opisów produktów jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Bez trudu możesz dostosować nazwy i opisy produktów dla Twojego sklepu internetowego. Wystarczy, że podasz nam wytyczne potrzebne do zmian, a my dostosujemy produkty według Twoich potrzeb.

Szczegóły

Opis

Pytania i odpowiedzi

  • Widzę, że dane udostępnione przez hurtownie różnią się od tego, co chciałbym mieć w swoim sklepie. Czy można je automatycznie edytować? Oczywiście, w naszej ofercie znajdują się liczne filtry, umożliwiające edycję wybranych atrybutów udostępnionych przez hurtownię i dostosowanie ich do Twoich wymagań.
  • W opisach produktu dostarczanych przez moją hurtownię są umieszczone linki odsyłające do ich strony www. Ręczna edycja każdego opisu jest bardzo czasochłonna, czy możecie zrobić to automatycznie? Tak, możemy uruchomić dedykowany filtr, który usunie wszystkie odnośniki z opisu produktów.
  • Opisy produktów pochodzące z hurtowni zawierają bardzo dużo kodu HTML, muszę go usuwać przed wystawieniem produktu na Allegro, co można z tym zrobić? Możemy usunąć z opisów zbędny kod HTML pozostawiając tylko znaczniki akceptowane przez serwis Allegro.
  • Zintegrowałem swój sklep z hurtownią, która w swoim pliku XML ma opisy produktów, które mi nie odpowiadają. Chciałbym, aby opis produktu zawierał w sobie nazwę mojego sklepu. Czy taka zmiana może zostać przez Państwa dokonana automatycznie? Tak, jest to możliwe w ramach usługi dodatkowej “Automatyczna edycja plików hurtowni”. Usługa jest możliwa po dostarczeniu konkretnego przykładu obrazującego zmianę w opisie.
  • W nazwach produktów są umieszczone kody EAN, a to brzydko wygląda. Czy możecie usunąć z nazw wszystkie liczby? Tak, możemy włączyć dedykowany filtr, odpowiedzialny za usuwanie z nazw wszystkie cyfry.

5 innych produktów w tej samej kategorii: