Integracja hurtowni Partnertele

Firma powstała w roku 2001. Od początku ukierunkowaliśmy swoje działania na nieustanny rozwój oraz ekspansję na rynek krajowy i zagraniczny

Połącz swój sklep z Partnertele

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.partnertele.com
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Partnertele - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Partnertele oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Partnertele

Firma powstała w roku 2001. Od początku ukierunkowaliśmy swoje działania na nieustanny rozwój oraz ekspansję na rynek krajowy i zagraniczny. Partner Tele.com jest jedną z największych hurtowni na polskim rynku akcesoriów do telefonów komórkowych i niekwestionowanym liderem w Małopolsce. Zajmujemy się importem i dystrybucją akcesoriów GSM w kraju i za granicą. Oprócz własnych marek takich jak Blue Star, Blue Star Premium, Chic i Forcell, oferujemy również oryginalne akcesoria uznanych światowych firm (Krusell, Jabra). Jesteśmy generalnym dystrybutorem firmy Campa - największego polskiego producenta satynowych etui do telefonów komórkowych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu szerokiej gamy wysokiej jakości akcesoriów - zarówno standardowych, jak i dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.