Integracja hurtowni Kinghoff

Kinghoff to znana w Europie, a w szczególności w Polsce, Rosji i krajach sąsiednich, marka naczyń kuchennych, stołowych i wyrobów szklanych. Na swoją renomę pracuje od 15 lat, oferując produkty o niezrównanej trwałości i wytrzymałości

Połącz swój sklep z Kinghoff

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kinghoff.online
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kinghoff - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kinghoff oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kinghoff

Kinghoff to znana w Europie, a w szczególności w Polsce, Rosji i krajach sąsiednich, marka naczyń kuchennych, stołowych i wyrobów szklanych. Na swoją renomę pracuje od 15 lat, oferując produkty o niezrównanej trwałości i wytrzymałości. Kinghoff przykłada szczególną wagę do stosowania najlepszych materiałów i najnowszych technologii w procesie produkcji, co przekłada się na wysoką jakość wyrobów. Najważniejsze dla nas jest i będzie zadowolenie klienta oraz zdobycie jego zaufania, odpowiedni stosunek ceny do jakości, a także budowanie wartości marki.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: