Integracja hurtowni Del Sport

Del Sport istnieje na rynku już od 30 lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniem firma może sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów

Połącz swój sklep z Del Sport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.delsport.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Del Sport - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Del Sport oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Del Sport

Del Sport istnieje na rynku już od 30 lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniem  firma może sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuje sprzęt jedynie renomowanych marek, równocześnie dbając o jego jak najlepszą cenę. Jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: PAVIFLEX, VISION FITNESS, BH FITNESS i HORIZON FITNESS, TKO. Każdy klient może mieć pewność , że oferowany sprzęt sportowy został wykonany według określonych standardów jakości. W ofercie dostępne są m.in. akcesoria fitness, sprzęt Crossfit, sprzęt do siłowni, maszyny siłowe, maszyny cardio, podłogi do siłowni, podłogi fitness, profesjonalny sprzęt fitness, bieżnie, maszyny eliptyczne, orbiterki, wiosła treningowe, rowery do spinningu, maty fitness.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: