Integracja hurtowni Bacha Sport

Firma powstała w 1991 roku w Gliwicach i początkowo przyjęła nazwę BA-HA od imion sióstr, które ją założyły. W 1994 roku hurtownia postanowiła skupić się na specjalizacji w imporcie oraz dystrybucji sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na urządzenia i akcesoria do fitnessu

Połącz swój sklep z Bacha Sport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.bachasport.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Bacha Sport - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Bacha Sport oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Bacha Sport

Firma powstała w 1991 roku w Gliwicach i początkowo przyjęła nazwę BA-HA od imion sióstr, które ją założyły. W 1994 roku  hurtownia  postanowiła skupić się na specjalizacji w imporcie oraz dystrybucji sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na urządzenia i akcesoria do fitnessu. Nazwa została wówczas zmieniona na Bacha. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma współpracuje z wiodącymi producentami sprzętu sportowego oraz posiada doskonałe zaplecze logistyczne. Misją Bacha jest zachęcenie wszystkich ludzi do uprawiania różnych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: