Integracja hurtowni Ican Cycling

Jesteśmy najlepszym producentem zestawów kołowych z włókna węglowego, ram karbonowych i części rowerowych z włókna węglowego. Zobowiązujemy się do produkcji rowerów o najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie

Połącz swój sklep z Ican Cycling

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.icancycling.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ican Cycling - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ican Cycling oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ican Cycling

Jesteśmy najlepszym producentem zestawów kołowych z włókna węglowego, ram karbonowych i części rowerowych z włókna węglowego. Zobowiązujemy się do produkcji rowerów o najlepszej jakości i konkurencyjnej cenie. Naszym marzeniem jest, aby każdy miłośnik rowerów czerpał radość z jazdy. Zaczęliśmy w 2009 roku , produkując koła rowerowe. Od tego czasu linia produktów rozszerzyła się, a oryginalna fundacja ICAN stała się potężną i popularną marką o szerokim międzynarodowym zasięgu marketingowym. Zaawansowane koła ICAN i ramy karbonowe TRIAERO dają satysfakcję rowerzystom rekreacyjnym i wyczynowym na całym świecie – w takich lokalizacjach, jak Francja, Niemcy, Włochy i Singapur. Nasze magazyny obsługują potrzeby klientów z baz w Kalifornii, Wielkiej Brytanii, Japonii, Kanadzie i Sydney w Australii. Nasi inżynierowie nieustannie przesuwają granice projektowania, aby produkty były lżejsze i mocniejsze niż kiedykolwiek – w rozsądnej cenie. Z niecierpliwością czekamy na istnienie ICAN w każdym zakątku kolarskiego świata.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: