Integracja hurtowni Hurtowniawalizek

Jesteśmy na rynku od 2004 roku i specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Hurtownia Walizek RGL To serwis sklepu internetowego zajmujący się sprzedażą detaliczną oraz hurtową toreb i walizek podróżnych

Połącz swój sklep z Hurtowniawalizek

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurtowniawalizek.com
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Hurtowniawalizek - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Hurtowniawalizek oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Hurtowniawalizek

Jesteśmy na rynku od 2004 roku i specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Hurtownia Walizek RGL To serwis sklepu internetowego zajmujący się sprzedażą detaliczną oraz hurtową toreb i walizek podróżnych. Szczególną cechą naszych bagaży jest połączenie klasyki z nowoczesnym wykończeniem. Jakością wyprzedzamy inne firmy z branży, gwarantując trwały i sprawdzony produkt, który bezapelacyjnie można polecić swoim znajomym oraz przekazać do użytku klientom. Oferujemy swój czas oraz doświadczenie do dyspozycji przyszłych kontrahentów. Nie działamy według schematów, do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, zapewniając atrakcyjne ceny i prezentując doprecyzowaną ofertę idealnie dostosowaną do klienta.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: