Integracja hurtowni Alltosport

ALLTO SPORT ma w założeniu bycie nowoczesną firmą w zakresie budowania rozwoju poprzez ciągłe ulepszanie własnych produktów i dostarczanie jak najwyższej jakości. Od 1999 roku dostarczamy sprzęt sportowy do wielu hurtowni, sklepów sportowych, klubów sportowych, szkół i instytucji na terenie całego kraju

Połącz swój sklep z Alltosport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.alltosport.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Alltosport - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Alltosport oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Alltosport

ALLTO SPORT ma w założeniu bycie nowoczesną firmą w zakresie budowania rozwoju poprzez ciągłe ulepszanie własnych produktów i dostarczanie jak najwyższej jakości. Od 1999 roku dostarczamy sprzęt sportowy do wielu hurtowni, sklepów sportowych, klubów sportowych, szkół i instytucji na terenie całego kraju. Nasze motto to The true spirit of sport – „Prawdziwy duch sportu” kierujemy się nim do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: