Integracja hurtowni Axersport

Markę Axersport stworzyliśmy z myślą o Naszych klientach, z którymi współpracujemy wiele lat. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką artykułów sportowych i sprzętu fitness

Połącz swój sklep z Axersport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.axersport.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Axersport - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Axersport oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Axersport

Markę Axersport stworzyliśmy z myślą o Naszych klientach, z którymi współpracujemy wiele lat. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką artykułów sportowych i sprzętu fitness. Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia oferujemy towary, które są wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Zaletami naszych produktów są precyzja i solidność wykonania, niezawodność użytkowania, trwałość, gwarancje dla użytkowników obejmujące w zależności od produktu okres od 12 do 24 miesięcy, bardzo przystępne i konkurencyjne ceny.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: