Integracja hurtowni Marba Sport

Firma Marba-Sport obecna jest na rynku od 1991 roku. Od początku swego istnienia specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i zaopatruje instytucje państwowe, szkoły, kluby sportowe i sklepy

Połącz swój sklep z Marba Sport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.marba-sport.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
5 tys - 10 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK (DO PL)
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Marba - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Marba oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Marba

Firma Marba-Sport obecna jest na rynku od 1991 roku. Od początku swego istnienia specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i zaopatruje instytucje państwowe, szkoły, kluby sportowe i sklepy. Z biegiem czasu i w odpowiedzi na potrzeby rynku poszerza swoją działalność o handel detaliczny. Dziś Marba-Sport to firma z tradycją i doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje swoim klientom kilkadziesiąt tysięcy artykułów od odzieży sportowej, przez namioty i produkty turystyczne, aż po specjalistyczny sprzęt treningowy. Jest wyłącznym dystrybutorem marek HIGH PEAK i ROCES, właścicielem marek PROFIT i MICO, popularyzatorem produktów firmy GIVOVA oraz dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek jak NIKE, adidas, PUMA czy 4F. Marba-Sport to firma z ideą rozpowszechniania aktywnego trybu życia.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: