Integracja hurtowni Giftdeco

Giftdeco oferuje produkty dekoracyjne i upominkowe, utrzymane w stylistyce retro oraz vintage. Na stronie giftdeco.pl znaleźć można wyjątkowe, niebanalne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów – mosiądzu, drewna, szkła oraz skóry

Połącz swój sklep z Giftdeco

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.giftdeco.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Giftdeco - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Giftdeco oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Giftdeco

Giftdeco oferuje produkty dekoracyjne i upominkowe, utrzymane w stylistyce retro oraz vintage. Na stronie giftdeco.pl znaleźć można wyjątkowe, niebanalne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów – mosiądzu, drewna, szkła oraz skóry. Stworzą one wyjątkowy, klimatyczny charakter w każdym wnętrzu: domu, biurze, gabinecie, kancelarii, czy hotelu. Upiększą, ocieplą atmosferę, nadadzą luksusu. Sprawdzą się także doskonale jako oryginalny prezent dla szefa, współpracowników, bliskiej osoby. W szerokim asortymencie Gittdeco dostępnych jest blisko 600 stylowych i starannie wyselekcjonowanych produktów, w tym: ramki na zdjęcia, globusy, astrolabia, barometry, higrometry, stacje pogody, lampy elektryczne i żeglarskie, kompasy, busole, klepsydry, lunety, lornetki, dzwonki, zegary (m.in. słoneczne), gry tradycyjne, popielniczki, notesy skórzane, upominki marynistyczne, szkła powiększające, breloczki do kluczy, metalowe modele łodzi, samolotów, samochodów oraz wiele innych. 

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

4 innych produktów w tej samej kategorii: