Integracja hurtowni Taylors Football Souvenirs

Witamy w TFS Ltd, witrynie internetowej handlu i bezpośredniej wysyłki. W TFS zapewniamy niezależnemu detaliście największy na świecie asortyment licencjonowanych towarów, obejmujący ponad 170 marek z branży sportowej i rozrywkowej, a wszystkie produkty są dostępne do wysyłki z magazynu

Połącz swój sklep z Taylors Football Souvenirs

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.footballsouvenirs.net
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Taylors Football Souvenirs - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Taylors Football Souvenirs oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Taylors Football Souvenirs

Witamy w TFS Ltd, witrynie internetowej handlu i bezpośredniej wysyłki. W TFS zapewniamy niezależnemu detaliście największy na świecie asortyment licencjonowanych towarów, obejmujący ponad 170 marek z branży sportowej i rozrywkowej, a wszystkie produkty są dostępne do wysyłki z magazynu. Oferujemy naszym klientom szybką i sprawną obsługę, wysyłkę zarówno do Wielkiej Brytanii, jak i za granicę.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

4 innych produktów w tej samej kategorii: