Integracja hurtowni Puckator

Jesteśmy firmą zajmującą się upominkami, która uruchomiła jedną z pierwszych usług Gift Dropship w Wielkiej Brytanii. Od kilku lat dostarczamy prezenty dropshipping i zbudowaliśmy świetną sieć dropshipperów, wspieraną doskonałą obsługą klienta

Połącz swój sklep z Puckator

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.puckator-dropship.co.uk
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Puckator - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Puckator oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Puckator

Jesteśmy firmą zajmującą się upominkami, która uruchomiła jedną z pierwszych usług Gift Dropship w Wielkiej Brytanii. Od kilku lat dostarczamy prezenty dropshipping i zbudowaliśmy świetną sieć dropshipperów, wspieraną doskonałą obsługą klienta. Ciężko pracujemy z naszymi dropshipperami, aby za każdym razem spełniać wszystkie ich potrzeby. Dla każdego, kto rozważa Dropshipping, sprzedaż upominków nie jest pierwszym wyborem, który przychodzi do głowy, ale branża upominków jest warta miliony w sprzedaży każdego roku! Współpracujemy z partnerami na całym świecie, oferując najnowsze i najlepsze upominki do sprzedaży, w tym produkty zaprojektowane przez nas i wyprodukowane wyłącznie dla nas. Pozwól nam otworzyć Twój świat na dropshipping upominków z produktami, które pokochasz w sprzedaży! Nie ma abonamentu, będziesz miał dostęp do świata wspaniałych przedmiotów w ciągu kilku sekund.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

4 innych produktów w tej samej kategorii: