Integracja hurtowni Ancient Wisdom

W Ancient Wisdom jesteśmy oddani dostarczaniu najlepszych upominków, zachwycaniu klientów i pomaganiu w rozwoju Twojego handlu detalicznego. Importujemy ręcznie robione upominki bezpośrednio z Indii, Indonezji i Chin

Połącz swój sklep z Ancient Wisdom

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ancientwisdom.biz
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ancient Wisdom - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ancient Wisdom oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ancient Wisdom

W Ancient Wisdom jesteśmy oddani dostarczaniu najlepszych upominków, zachwycaniu klientów i pomaganiu w rozwoju Twojego handlu detalicznego. Importujemy ręcznie robione upominki bezpośrednio z Indii, Indonezji i Chin. Produkujemy artykuły zapachowe do aromaterarpii oraz upominki łazienkowe w naszej fabryce w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy pasjonatami upominków od 1995 roku. Ponad 70 tysięcy sprzedawców detalicznych na całym świecie jest zarejestrowanych i czerpie korzyści z handlu z nami. W naszej ofercie posiadamy między innymi: kadzidła, kryształy, musy do kąpieli, świece sojowe, kwiaty mydlane, lampy solne, produkty do aromaterapii i wiele innych. Zaopatrujemy całą Europę.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

4 innych produktów w tej samej kategorii: