Opis hurtowni BHP

timer 2 min czytania

Niezależnie od tego, czy przedmiotem działalności firmy jest handel, usługi czy produkcja, artykuły BHP stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego przedsiębiorstwa. Zgodnie  z prawem przedsiębiorca ma obowiązek zapewnienia odpowiedniej ochrony i warunków pracy w swoim zakładzie. Artykuły BHP chroniąc pracowników przed ewentualnymi urazami i szkodliwymi czynnikami zmniejszają poziom stresu, podnoszą komfort wykonywania obowiązków, przyczyniają się do bardziej efektywnej pracy oraz zabezpieczają pracodawcę przed ewentualną absencją pracowników, spowodowaną na przykład urazami. Każdy pracodawca powinien odpowiedzialnie podchodzić do procesu ich zakupu, zwracając uwagę na jakość produktów, a co za tym idzie wybór odpowiedniego dostawcy.

Jedną z bardziej rozpoznawanych i wysoko ocenianych firm z branży BHP, nie tylko w Polsce, ale również w Europie jest Polstar Holding Wołoszczuk, istniejąca na rynku od 1990 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Koszalinie, ale  posiada ona również swój oddział w Rudzie Śląskiej k/Katowic i szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce. Jej produkty trafiają do  klientów na terenie całej Europy. Najsilniejszą stroną Polstar Holding Wołoszczuk jest szeroki wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic oraz pozostałych artykułów ochronnych. Firma na bieżąco wprowadza najnowsze rozwiązania w projektach  oferowanych produktów, w celu podniesienia nie tylko estetyki , ale przede wszystkim jakości i bezpieczeństwa. Marki firmy Polstar są  optymalnie dopracowane po kątem materiałów, wzornictwa, kolorystyki. Występują ponadto w szerokiej gamie rozmiarów oraz posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.

Zgodność z surowymi wymogami Unii Europejskiej daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim współpracującym z Polstar podmiotami. Dzięki rzetelnej obsłudze oraz  atrakcyjnym produktom Polstar Holding Wołoszczuk zdobył niezachwiane zaufanie na rynku produktów BHP. Rzetelne informacje o oferowanych produktach, atrakcyjne systemy bonusowe, a także wsparcie marketingowe i  logistyczne zapewniły firmie solidną pozycję na rynku polskim i europejskim.

W każdym zakładzie pracy mogą występować szkodliwe czynniki, wywołujące urazy, czy schorzenia. Dzięki odpowiedniemu wyborowi dostawcy artykułów BHP ryzyko kontuzji zostaje ograniczone do minimum, a zatrudnione osoby pozostają w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Pracodawca nie naraża jednocześnie  firmy na kłopoty prawne oraz pośrednio zwiększa wydajność ekonomiczną przedsiębiorstwa.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.