Integracja hurtowni Maxy

MAXY to wielobranżowa hurtownia internetowa w Polsce, jedyna w swoim rodzaju o bardzo szerokim asortymencie, który obejmuje różnego typu produkty elektroniczne, upominki, akcesoria komputerowe, ciekawe gadżety, sprzęt RTV i AGD, sprzęt fotograficzny oraz wiele innych. Maxy zaopatruje się u dostawców z krajów dalekiego wschodu – głównie z Chin

Połącz swój sklep z Maxy

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.maxyds.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Maxy - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Maxy oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Maxy

MAXY to wielobranżowa hurtownia internetowa w Polsce, jedyna w swoim rodzaju, o bardzo  szerokim asortymencie, który obejmuje różnego typu produkty elektroniczne, upominki, akcesoria komputerowe, ciekawe gadżety, sprzęt RTV i AGD, sprzęt fotograficzny oraz  wiele innych. Maxy zaopatruje się u dostawców z krajów dalekiego wschodu – głównie z Chin. Dzięki dużej ilości sprowadzanych towarów może zapewnić Państwu krótki czas dostawy, czego nie oferują często inne chińskie hurtownie oraz niskie ceny. Hurtownia ta już od kilku lat cieszy się dużym uznaniem na rynku. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nią produktów lub zasad związanych z zakupami, firma gorąco zachęca do kontaktu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: