Integracja hurtowni Multistore

Nasza firma powstała w 2012 roku, to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki zakres produktów w 4 podstawowych kategoriach: dom, ogród, dziecko, sport/fitness. W ofertę wchodzą takie produkty jak: suszarki do prania, mopy, deski do prasowania, grille, parasole, meble i sprzęt ogrodowy, baseny, zabawki dla dzieci w różnym wieku, sprzęt fitness: rowerki, ławeczki, hantle, orbitreki i wiele innych, ciekawych produktów

Połącz swój sklep z Multistore

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.multistore.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Multistore - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Multistore oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Multistore

Nasza firma powstała w 2012 roku, to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki zakres produktów w 4 podstawowych kategoriach: dom, ogród, dziecko, sport/fitness. W ofertę wchodzą takie produkty jak: suszarki do prania, mopy, deski do prasowania, grille, parasole, meble i sprzęt ogrodowy, baseny, zabawki dla dzieci w różnym wieku, sprzęt fitness: rowerki, ławeczki, hantle, orbitreki i wiele innych, ciekawych produktów. Chęć oferowania dobrej jakości produktów w atrakcyjnych cenach skłonił nas do rozwoju własnego działu zajmującego się zakupami hurtowymi bezpośrednio u producentów. Misją MultiStore jest szybkie, wygodne i bezpieczne dostarczanie zakupów oraz pełna dyspozycyjność na etapie wyboru odpowiedniego produktu. Od lat staraliśmy się oferować najwyższy standard usług przejawiający się w dbałości o szybkość, wygodę i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę i miłą obsługę na każdym etapie zakupów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: