Integracja hurtowni Annapol com

Hurtownia Annapol istnieje na rynku od 2004 roku. Jest importerem i dystrybutorem prowadzącym sprzedaż hurtową produktów, głównie przedmiotów z zakresu RTV i AGD, car audio, elektronika użytkowa, części elektroniczne, akcesoria komputerowe, motoryzacja i akcesoria motoryzacyjne

Połącz swój sklep z Annapol com

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.annapol.com
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Annapol - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Annapol oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Annapol

Hurtownia Annapol istnieje na rynku od 2004 roku. Jest importerem i dystrybutorem prowadzącym sprzedaż hurtową produktów, głównie przedmiotów z zakresu RTV i AGD, car audio, elektronika użytkowa, części elektroniczne, akcesoria komputerowe, motoryzacja i akcesoria motoryzacyjne. Ponadto w ofercie dostępne są również: narzędzia,  elektronarzędzia, sprzęt satelitarny, telefony i akcesoria telefoniczne, a także radiokomunikacja i wiele innych.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: