Integracja hurtowni Ikonka

Ikonka to nowoczesna hurtownia internetowa, która dostarcza towary sprzedawcom w całej Unii Europejskiej. Oferuje swoim klientom bogaty asortyment zabawek, modeli zdalnie sterowanych, elementów wyposażenia wnętrz, artykułów sezonowych, akcesoriów dla zwierząt oraz folii i oklein

Połącz swój sklep z Ikonka

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ikonka.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ikonka - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ikonka oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ikonka

Ikonka to nowoczesna hurtownia internetowa, która dostarcza towary sprzedawcom w całej Unii Europejskiej. Oferuje swoim klientom bogaty asortyment zabawek, modeli zdalnie sterowanych, elementów wyposażenia wnętrz, artykułów sezonowych, akcesoriów dla zwierząt oraz folii i oklein. Hurtownia współpracuje na zasadzie B2B, w trzech modelach współpracy: klasycznej sprzedaży hurtowej, dropshippingu i realizując usługę importu na zlecenie (więcej: www.importonline.pl). Największe atuty hurtowni to doceniana, doskonała obsługa klienta (indywidualny opiekun handlowy), rozbudowana baza wiedzy, obsługa reklamacji i zwrotów, oraz własne centrum dystrybucyjne, które pozwala na szybką kompletację i wysyłkę zamówień.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

5 innych produktów w tej samej kategorii: