Integracja hurtowni TIM

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce, laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień. TIM SA jest bowiem od 1998 r

Połącz swój sklep z TIM

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.tim.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Tim - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Tim oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Tim

TIM SA jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce, laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień. TIM SA jest bowiem od 1998 r. notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. TIM posiada unikalne, ponad 30-letnie doświadczenie w branży, które łączy z nowoczesnymi technologiami e-commerce. Firma jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępniła swoją ofertę przez internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: