Integracja hurtowni eLUBE

eLUBE jest polskim producentem zaawansowanych technologicznie produktów smarnych i chemicznych dla branży rowerowej, motocyklowej oraz chemii warsztatowej. W ofercie firmy znajdują się smary do amortyzatorów, smary do linek, suportów, a także smary do łożysk, w tym wysokowydajne smary syntetyczne i silikonowe

Połącz swój sklep z eLUBE

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.elube.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 300
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią eLUBE - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię eLUBE oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O eLUBE

eLUBE jest polskim producentem zaawansowanych technologicznie produktów smarnych i chemicznych dla branży rowerowej, motocyklowej oraz chemii warsztatowej. W ofercie firmy znajdują się smary do amortyzatorów, smary do linek, suportów, a także smary do łożysk, w tym wysokowydajne smary syntetyczne i silikonowe. W nowościach regularnie pojawiają się: środki chemiczne, oleje, dodatki smarne, zmywacze, proszki smarujące i pasty. Seria Hybrid obejmuje produkty oparte na najnowszej technologii, są to oleje i smary do łańcuchów rowerowych i motocyklowych, a także włączone ostatnio do oferty woski do łańcuchów. Serię Clean stanowią najnowsze technologicznie produkty kosmetyczne dla rowerów i motorów, takie jak produkty czyszczące i nabłyszczające. Zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających rowerzystów firma oferuje ciekawe zestawy smarne na prezent.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: