Integracja hurtowni Moto-Leg

Firma Moto-Leg powstała w 2004 roku. Stawiamy na wąską specjalizację, zaopatrując klientów hurtowych wyłącznie w części do samochodów francuskich marek: Citroen, Peugeot, Renault oraz Dacia

Połącz swój sklep z Moto-Leg

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.motoleg.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Moto-Leg - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Moto-Leg oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Moto-Leg

Firma Moto-Leg powstała w 2004 roku. Stawiamy na wąską specjalizację, zaopatrując klientów hurtowych wyłącznie w części do samochodów francuskich marek: Citroen, Peugeot, Renault oraz Dacia. Dzięki takiemu profilowi otrzymują Państwo kompleksowe doradztwo i profesjonalną pomoc przy doborze potrzebnych podzespołów, co w przypadku specyficznego rynku części do samochodów francuskich jest niezmiernie ważne. Moto-Leg współpracuje z wiodącymi francuskimi, włoskimi, hiszpańskimi oraz tureckimi producentami oferującymi części zamienne Citroen, Peugeot oraz wiele innych, które są wykorzystywane zarówno w pierwszym montażu (tak zwanych „oryginałów”), jak i zamienniki, które nie ustępują tym pierwszym jakością, za to bardzo często są dostępne w dużo korzystniejszej cenie. Nasi managerowie przez cały czas udoskonalają ofertę, rozszerzając ją o nowe grupy towarowe i negocjując krótsze terminy dostaw oraz lepsze ceny części do aut francuskich dla naszych klientów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: