Integracja hurtowni Moretti

Moretti Parts to firma, która powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na części zamienne i tuningowe do jednośladów. Asortyment części stale rośnie dlatego oprócz części do skuterów czy motorowerów w ofercie znaleźć można również części do Quadów oraz do starych motocykli

Połącz swój sklep z Moretti

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.morettiparts.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Moretti - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Moretti oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Moretti

Moretti Parts to firma, która powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na części zamienne i tuningowe do jednośladów. Asortyment części stale rośnie dlatego oprócz części do skuterów czy motorowerów w ofercie znaleźć można również części do Quadów oraz do starych motocykli. Produkty, które są w naszej ofercie reprezentują najwyższą jakość. Moretti oferuje także szeroki wachlarz akumulatorów motocyklowych i samochodowych. W ofercie znaleźć można, żelowe akumulatory z wyświetlaczem, sygnalizujące niski stan napięcia, żarówki, opony, dętki, gaźniki, cylindry, łańcuchy, reflektory i wiele innych części. Nasz cel to zapewnienie bezawaryjnej jazdy oraz zwiększenie osiągów pojazdu. dbamy o to aby części i akcesoria spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Produkty które oferujemy są kontrolowane już na etapie produkcji, tak aby zapewnić bezawaryjne działanie przez długi okres czasu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: