Integracja hurtowni Godrive

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości artykułów motoryzacyjnych wiodących marek. Wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych jest dla Państwa gwarancją obsługi na najwyższym poziomie

Połącz swój sklep z Godrive

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.godrive.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Godrive - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Godrive oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Godrive

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości artykułów motoryzacyjnych wiodących marek. Wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych jest dla Państwa gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór markowych części, akcesoriów do warsztatu, akcesoriów do pielęgnacji auta, akcesoriów ułatwiających podróżowanie z dzieckiem oraz akcesoriów tuningowych. Naszym priorytetem jest klient dlatego nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę oraz dbać o poziom zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: