Integracja hurtowni Dipp

Marka DIPP powstała w 2009 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wycieraczek samochodowych

Połącz swój sklep z Dipp

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dipp.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dipp - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dipp oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dipp

Marka DIPP powstała w 2009 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wycieraczek samochodowych. Oferowane przez nas wycieraczki do samochodów wykonane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Do produkcji wycieraczek wykorzystujemy między innymi wysokiej jakości kauczuk. 10-letnie doświadczenie, precyzja wykonania naszych piór wycieraczek samochodowych oraz wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji spotkały się z uznaniem posiadaczy samochodów w Polsce. Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem handlowym. Nie jesteśmy wielką korporacją. U nas spotkasz się z życzliwością oraz profesjonalną i rzetelną obsługą.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: