Integracja hurtowni Wood Belt

Produkujemy paski z opatentowanymi drewnianymi klamrami w połączeniu z różnymi materiałami i innymi modowymi dodatkami. Klamry te to wyjątkowe, ręcznie wykonane, wysokiej jakości produkty z drewna

Połącz swój sklep z Wood Belt

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.woodbelt.eu
Język produktów
EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
SI
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Wood Belt - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Wood Belt oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Wood Belt

Produkujemy paski z opatentowanymi drewnianymi klamrami w połączeniu z różnymi materiałami i innymi modowymi dodatkami. Klamry te to wyjątkowe, ręcznie wykonane, wysokiej jakości produkty z drewna. Paski są innowacyjne, modne i są efektem zrównoważonej produkcji. Niektóre kolekcje ulegają biodegradacji. Paski są przyjazne dla alergików i bezpieczne na lotniskach, ponieważ nie używamy żadnych metali. W Wood Belt wierzymy w zasady Impact Fashion, w tym sprawiedliwy handel, zrównoważony rozwój, wpływ społeczny i gospodarkę o obiegu zamkniętym. Nasza historia dotyczy ludzi, wizji, wartości, ambicji i wpływu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: