

Wszystkie produkty marki Lental są uszyte w Polsce, w naszej szwalni w Głownie. Wybierając polskie marki wspierasz polskie przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy
Mini
Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)
Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.
W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.
Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Lental oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.
Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią
Wszystkie produkty marki Lental są uszyte w Polsce, w naszej szwalni w Głownie. Wybierając polskie marki wspierasz polskie przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy. Dziękujemy ❤. Jesteśmy firma rodzinną. Początki naszej działalności sięgają 1988 roku. Lental jest zastrzeżonym znakiem towarowym zarejestrowanym w 1996 roku. W roku 2021 marka Lental obchodziła 25 urodziny! Tworzymy modę przez tyle lat dzięki Państwa zaufaniu. Specjalizujemy się w produkcji odzieży damskiej, głównie z dzianin, przeznaczonej na różne okazje. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, codzienne jak i nadążające za bieżącymi trendami.
Wyróżnia nas wysoka jakość produktów. Nasz firma to zespół doświadczonych pracowników, którzy na każdym etapie produkcji z zaangażowaniem dbają o najwyższy standard przygotowania produktów dla Państwa. Dużą wagę przykładamy do konstrukcji, aby każda kobieta czuła się w naszych ubraniach komfortowo i atrakcyjnie. Uważnie dobieramy materiały od sprawdzonych dostawców. Dzianiny posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który jest uznawanym na całym świecie znakiem jakości tkanin, dzianin wykonanych wyłącznie z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia. Dbamy o staranność szycia i wykończenia każdej sztuki odzieży.
Wszystkie produkty marki Lental są uszyte w Polsce, w naszej szwalni w Głownie. Wybierając polskie marki wspierasz polskie przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy