Integracja hurtowni Echogroup

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą odzieżową - producentem odzieży damskiej. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pozytywnej energii oraz z dużym doświadczeniem w branży odzieżowej

Połącz swój sklep z Echogroup

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.echogroup.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Echogroup - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Echogroup oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Echogroup

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą odzieżową - producentem odzieży damskiej. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pozytywnej energii oraz z dużym doświadczeniem w branży odzieżowej. Posiadamy dwie marki odzieżowe: Awama i Infinite You. Nasze ubrania sprzedajemy hurtowo: online oraz  stacjonarnie. Odzież tworzymy z myślą o kobietach, które chcą wyglądać świetnie w każdej sytuacji, a ponadto czuć się w tym co noszą wyjątkowo. Nasze kolekcje charakteryzuje miejski styl, minimalistyczne kroje, ale nie brakuje też klasyki w nowoczesnym wydaniu. W szerokiej ofercie znaleźć można sukienki, spodnie na co dzień, bluzy, bluzki idealne na weekend, a dla bizneswoman eleganckie sukienki, spodnie, koszule idealne do pracy czy do biura. Mamy też ciepłe swetry, kardigany oraz produkty z bawełnianych dzianin, o prostych, a zarazem podkreślających kobiecą sylwetkę fasonach, dla kobiet ceniących jakość i komfort. Każdy etap począwszy od projektowania przez przygotowanie form po szycie odbywa się w Polsce. Nasze ubrania projektujemy z dbałością o każdy detal. 

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: