Integracja hurtowni Primohurt

Hurtownia obuwia www.primohurt.pl to zbiór najlepszych modeli obuwia w jednym miejscu. Sprzedajemy buty syntetyczne dla kobiet, jednak posiadamy w ofercie również modele ze skóry naturalnej

Połącz swój sklep z Primohurt

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.primohurt.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Primohurt - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Primohurt oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Primohurt

Hurtownia obuwia www.primohurt.pl to zbiór najlepszych modeli obuwia w jednym miejscu. Sprzedajemy buty syntetyczne dla kobiet, jednak posiadamy w ofercie również modele ze skóry naturalnej. Szeroki asortyment, który oferujemy jest dobry jakościowo i atrakcyjny cenowo. Primohurt.pl oferuje profesjonalne zdjęcia towarów na nogach modelki, jak również na białym tle, potrzebne do sprzedaży na różnych marketplace. Nasze zdjęcia i opisy są w całości dostępne dla naszych klientów, można je kopiować i udostępniać na swoich stronach jak i portalach społecznościowych. Prowadzisz swój sklep internetowy? Zaciągnij naszą ofertę XML na swoją stronę, my zajmiemy się magazynowaniem towaru i wysyłkami, a Ty po prostu sprzedawaj i zarabiaj! Nie jesteśmy Twoją konkurencją, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, ani marketingu skierowanego do klientów detalicznych. Zadzwoń do nas lub napisz, nasz handlowiec spotka się z Tobą w dogodnym terminie i przedstawi Ci specyfikę naszej firmy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do współpracy!

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: