Integracja hurtowni Outfit

Outfit to miejsce idealne dla kobiet, które kochają zakupy i modne ubrania. Oferuje doskonale wyglądające ubrania damskie, dobre na wszystkie okazje

Połącz swój sklep z Outfit

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.of-boutique.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Outfit - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Outfit oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Outfit

Outfit to  miejsce idealne dla kobiet, które kochają zakupy i modne ubrania. Oferuje doskonale wyglądające ubrania damskie, dobre na wszystkie okazje. Bez problemu można je dopasować do swojego gustu, charakteru i sylwetki. Ofertę wyróżnia szeroki wybór rozmiarów, kolorów i fasonów. W Outfit można niedrogo skompletować pełną garderobę, uzupełniając modnymi dodatkami. Każdy kto ceni sobie styl i chce być na bieżąco z aktualnymi trendami, będzie zachwycony ofertą Outfit. Sklep regularnie poszerza ofertę i wprowadza do sprzedaży nowe kolekcje, nie ogranicza się tylko do mody damskiej. Posiada także szeroki asortyment z modnymi ubraniami dla Panów. Od bielizny przez bluzy, spodnie dresowe po elegancki koszule i spodnie. Jednym słowem każdy mężczyzna, niezależnie od wieku znajdzie tu swoje inspiracje do uzupełnienia garderoby. Zadowolenie klientów jest dla Outfit sprawą najistotniejszą, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy mogą być tu czystą przyjemnością.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: