Integracja hurtowni Proman

Proman od ponad 30 lat jest rodzinną firmą dziewiarską, która zajmuje się produkcją zimowych oraz wiosenno-jesiennych akcesoriów dziecięcych. Oferta obejmuje głównie czapki dziecięce i niemowlęce, szaliki, kominki, kocyki, opaski, chusteczki, rękawiczki

Połącz swój sklep z Proman

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurtownia.proman-czapki.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Proman - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Proman oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Proman

Proman od ponad 30 lat jest rodzinną firmą dziewiarską, która zajmuje się produkcją zimowych oraz wiosenno-jesiennych akcesoriów dziecięcych. Oferta obejmuje głównie czapki dziecięce i niemowlęce, szaliki, kominki, kocyki, opaski, chusteczki, rękawiczki. Cały asortyment produktów tworzony jest w Krakowie z polskich i europejskich przędz, tkanin i dzianin. Firma ma na  szczególnym względzie bezpieczeństwo oraz komfort dziecka. Jej  produkty posiadają certyfikaty eco-text oraz charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Każdy Klient Proman może liczyć na szybki i sprawny kontakt oraz profesjonalne doradztwo.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: