Integracja hurtowni Spalex

Hurtownia Spalex została założona w 2003 roku. Od samego początku stała się ważnym partnerem handlowym dla uznanych producentów bielizny

Połącz swój sklep z Spalex

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.spalex.de
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
DE
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Spalex - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Spalex oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Spalex

Hurtownia Spalex została założona w 2003 roku. Od samego początku stała się ważnym partnerem handlowym dla uznanych producentów bielizny. Należą do nich znane w tej branży marki, takie jak Ballerina, Avanua, Anais i Casmir. Spalex oferuje również  produkty z własnej linii SpaLeXLine. Bogata oferta hurtowni jest stale aktualizowana i poszerzana, można w niej znaleźć ponad 3000 pozycji. Nie ogranicza się ona jedynie do bielizny klasycznej. Asortyment został poszerzony o kostiumy erotyczne, uwodzicielskie szlafroki oraz stroje bikini. Spalex oferuje najlepsze kolekcje bieliźniarskie w konkurencyjnych cenach. Przykłada dużą wagę do jakości bielizny, tak aby spełniała wysokie wymagania klientów komercyjnych i dawała im możliwość lukratywnej odsprzedaży. Ważna częścią wizerunku Spalex jest również niezawodna obsługa klienta oraz szybka wysyłka.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: