Integracja hurtowni Julimex

Julimex jest znanym polskim producentem bielizny damskiej i męskiej. Historia firmy rozpoczęła się od produkcji fig damskich oraz stringów

Połącz swój sklep z Julimex

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.julimex.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Julimex - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Julimex oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Julimex

Julimex jest znanym polskim producentem bielizny damskiej i męskiej. Historia firmy rozpoczęła się od  produkcji fig damskich oraz stringów. Do produkcji używane są najlepsze gatunkowo materiały pochodzące od polskich dostawców, w tym przede wszystkim wysokojakościowe mieszanki bawełny. Firma postawiła na klasyczne wzory, które połączyła  umiejętnie z nowoczesnymi deseniami. W bogatej ofercie idealny produkt dla siebie znajdą zarówno wielbicielki tradycyjnych, jak i wyższych, zakrywających brzuch krojów typu maxi. Ciekawą propozycją są  tez figi płytkie, które pięknie eksponują nogi. Julimex co roku tworzy nowe kolekcje. Dużą część asortymentu stanowi również damska bielizna wyszczuplająca uszyta w autorskiej technologii bezszwowego wykończenia JULIMEX INVISIBLE-LINE® oraz JULIMEX ANTI-SLIDE, która zapobiega rolowaniu i zsuwaniu się bielizny pod ubraniem. W szerokiej ofercie znajdują się między innymi body, stringi, figi, halki, półhalki oraz bermudy. Julimex nie zapomina również o mężczyznach. Dla nich przygotowana została szeroka oferta slipów i bokserek. 

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: