Integracja hurtowni Hurtownia Galanter

Hurtownia Galanter jest internetową hurtownią galanterii skórzanej, a także obuwia. Powstała w odpowiedzi na niemalejące zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty

Połącz swój sklep z Hurtownia Galanter

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hurtowniagalanter.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Galanter - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Galanter oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Hurtowni Galanter

Hurtownia Galanter jest internetową hurtownią galanterii skórzanej, a także obuwia. Powstała w odpowiedzi na niemalejące zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. W jej szerokiej  ofercie hurtowej znaleźć można: portfele damskie i męskie, torebki, walizki i torby podróżne, portfele kelnerskie do restauracji, plecaki, torby męskie, saszetki nerki na biodro, etui na dokumenty, paski skórzane i wiele innych.  Hurtownia sukcesywnie powiększa ofertę butów męskich i damskich. Dzięki stałej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi, firma może zapewnić wysoką jakość skórzanych produktów w przystępnej cenie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: