Integracja hurtowni Peppela

PEPPELA oferuje wszystko czego potrzebujesz, aby prowadzić skuteczny handel detaliczny oraz dystrybucję online i offline. W jej ofercie dostępne są markowe produkty najwyższej jakości w pakiecie z najlepszą obsługą klienta

Połącz swój sklep z Peppela

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.peppela.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Peppela - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Peppela oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Peppela

PEPPELA oferuje wszystko czego potrzebujesz, aby prowadzić skuteczny handel detaliczny oraz dystrybucję online i offline. W jej ofercie dostępne są markowe produkty najwyższej jakości, w pakiecie z najlepszą obsługą klienta. Okres gwarancji wynosi 30 dni. Firmę tworzy młody i kreatywny zespół, w pełni zaangażowany w transgraniczny eCommerce. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom logistycznym oraz doświadczeniu w świecie mody Peppela.com wykorzystuje w pełni potencjał sprzedaży internetowej.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: