Integracja hurtowni Desseo

Jesteśmy bezpośrednim i zaufanym importerem najwyższej jakości galanterii skórzanej z Włoch i Francji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej

Połącz swój sklep z Desseo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.desseo.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Desseo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Desseo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Desseo

Jesteśmy bezpośrednim i zaufanym importerem najwyższej jakości galanterii skórzanej z Włoch i Francji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej. Nasza oferta obejmuje torebki damskie ze skór naturalnych i ekologicznych, torby bagażowe oraz wiele innych artykułów galanteryjnych, takich jak: portfele, paski, teczki czy aktówki. Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów oraz sieci handlowych, a także przedsiębiorców z obszaru Unii Europejskiej oraz rynku wschodniego. Jeżeli posiadasz sklep internetowy i pragniesz wzbogacić swoją ofertę o nowe, ciekawe produkty, utrzymując jednocześnie  koszty na niskim poziomie, to czekamy właśnie na Ciebie! W celu nawiązania współpracy z Desseo należy zarejestrować się w naszym systemie poprzez formularz rejestracyjny. Współpracujemy również na zasadach dropshipping'u – korzystnego rozwiązania, które zyskuje obecnie dużą popularność wśród nowoczesnych przedsiębiorców. Gwarantujemy stały kontakt, expresową wysyłkę oraz dokładne zapakowanie towaru, a także przede wszystkim atrakcyjne warunki współpracy. Ponadto zapewniamy dogodne warunki organizacyjne oraz finansowe i doskonałą komunikację na każdym etapie współpracy. Brak konieczności przeznaczania części budżetu na utrzymanie stanów magazynowych to dodatkowa oszczędność środków i czasu wynikająca z przerzucenia pełnej obsługi zamówień na nas.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: