Integracja hurtowni Oohlala

Jesteśmy polską marką modową. Z pasją tworzymy projekty w częstochowskiej pracowni, a następnie szyjemy je w polskich szwalniach

Połącz swój sklep z Oohlala

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.oohlala.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ohlala - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ohlala oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ohlala

Jesteśmy polską marką modową. Z pasją tworzymy projekty w częstochowskiej pracowni, a następnie szyjemy je w polskich szwalniach. Naszą ofertę kierujemy do kobiet nowoczesnych, dla których oprócz doskonałej jakości liczy się także komfort codziennego użytkowania. Podążając za trendami modowymi stawiamy na sportową elegancję. W Ohhlala tworzymy stroje do pracy, na co dzień, jak i na specjalne okazje. Satysfakcja klienta jest dla nas sprawą pierwszorzędną, dlatego staramy się realizować wszystkie zamówienia w błyskawicznym tempie. Wysoka jakość materiałów oraz fachowa porada na każdym etapie zakupu – to nasze główne założenia.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: