Integracja hurtowni Ek Wholesale

Hurtownia Ek powstała w 1990 roku i zaczęła zaopatrywać handlowców i małe niezależne sklepy w odzież damską i męską. Model biznesowy okazał się sukcesem i wkrótce zbudowaliśmy reputację na wysokiej jakości produktach o konkurencyjnych cenach.Obecnie działamy z dużego magazynu z siedzibą w Glasgow

Połącz swój sklep z Ek Wholesale

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ekwholesale.co.uk
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ek Wholesale - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ek Wholesale oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ek Wholesale

Hurtownia Ek powstała w 1990 roku i zaczęła zaopatrywać handlowców i małe niezależne sklepy w odzież damską i męską. Model biznesowy okazał się sukcesem i wkrótce zbudowaliśmy reputację na wysokiej jakości produktach o konkurencyjnych cenach.Obecnie działamy z dużego magazynu z siedzibą w Glasgow. Wiernie przestrzegając naszej zasady jakości towarów i konkurencyjnych cen, nasza baza klientów powiększyła się o sklepy sieciowe i detalistów w całej Europie. Dążymy do jak najczęstszego wprowadzania do naszej oferty nowych i innowacyjnych produktów, aby nasi klienci byli zawsze o krok przed konkurencją.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: