Integracja hurtowni Dropship Clothes

Jesteśmy wiodącym międzynarodowym producentem i sprzedawcą odzieży damskiej. Dzięki najlepszym zakładom szwalniczym, unikalnym wyrobom, koronkom i wykończeniom oraz zatrudnianiu doświadczonych pracowników nasz główny marketing dotarł do ponad 130 krajów i ma ponad 9000 wiodących sprzedawców detalicznych

Połącz swój sklep z Dropship Clothes

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dropship-clothes.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dropship Clothes - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dropship Clothes oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dropship Clothes

Jesteśmy wiodącym międzynarodowym producentem i sprzedawcą odzieży damskiej. Dzięki najlepszym zakładom szwalniczym, unikalnym wyrobom, koronkom i wykończeniom oraz zatrudnianiu doświadczonych pracowników nasz główny marketing dotarł do ponad 130 krajów i ma ponad 9000 wiodących sprzedawców detalicznych. Teraz Dropship-clothes jest wiodącym producentem i dostawcą odzieży modowej na całym świecie w dziedzinie Dropshipping. Dostarczamy wszystkie rodzaje odzieży damskiej, topy, spodnie, odzież wierzchnią, stroje kąpielowe, sukienki, bieliznę, kostiumy cosplay, bieliznę świąteczną, kostiumy na Halloween oraz odzież damską w dużych rozmiarach i w bardzo konkurencyjnych cenach.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: