Integracja hurtowni Alterego Linegerie

Alterego Lingerie jest hurtownią bielizny, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku jako rodzinna firma o silnej etyce pracy i solidnym podejściu do sprzedaży. Firma posiada 3000 unikalnych produktów i ponad 30 000 sztuk na stanie magazynowym

Połącz swój sklep z Alterego Linegerie

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.alterego-lingerie.com
Język produktów
EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
GB, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Alterego Linegerie - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Alterego Linegerie oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Alterego Linegerie

Alterego Lingerie jest hurtownią bielizny, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku jako rodzinna firma o silnej etyce pracy i solidnym podejściu do sprzedaży. Firma posiada 3000 unikalnych produktów i ponad 30 000 sztuk na stanie magazynowym. Szeroki asortyment oraz wysokie standardy jakości zaspokajają oczekiwania wymagających konsumentów. W ofercie Alterego znaleźć można między innymi: biustonosze, gorsety, halki ,kostiumy, body, bieliznę nocną. Zespół ekspertów jest do gotowy udzielić niezbędnych porad na każdym etapie zakupu.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: