Integracja hurtowni Clothes2order

Clothes2order tworzy spersonalizowaną odzież dla firm, instytucji, zespołów oraz organizacji charytatywnych. Firma została uruchomiona w 2000 roku

Połącz swój sklep z Clothes2order

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.clothes2order.com
Język produktów
EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Wysyła do
GB
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Clothes2order - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Clothes2order oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Clothes2order

Clothes2order tworzy spersonalizowaną odzież dla firm, instytucji, zespołów oraz organizacji charytatywnych. Firma została uruchomiona w 2000 roku. Od tego czasu wydrukowała lub wyhaftowała ponad 14 milionów logo, a jej zespół rozrósł się z 10 osobowego zespołu do liczącego ponad 160 osób. Wysoka jakość druku cyfrowego, nowoczesny dział haftu to główne atuty Clothes2order. Firma tworzy spersonalizowaną odzież, która nadaje tożsamość, inspiruje i jednoczy. Dzięki jej markowej odzieży grupa osób może łatwiej przekształcić się w zespół.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: