Integracja hurtowni Roco Fashion

Roco Fashion jest polskim producentem odzieży damskiej działającym na rynku od 1994 roku. W ich ofercie znajdują się sukienki, płaszcze, spódnice, bluzki, dresy, komplety oraz kurtki

Połącz swój sklep z Roco Fashion

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.roco-fashion.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Roco Fashion - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Roco Fashion oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Roco Fashion

Roco Fashion jest polskim producentem odzieży damskiej działającym na rynku od 1994 roku. W ich ofercie znajdują się sukienki, płaszcze, spódnice, bluzki, dresy, komplety oraz kurtki. Firma nawiązuje współpracę w dwóch modelach sprzedaży - dropshippingowym oraz hurtowym.  Przy obu modelach jest możliwość integracji przez udostępniony plik XML z niezbędnymi informacjami o produktach (zdjęcia, skład, ilość dostępna na stanie oraz opisy). Dodatkowo hurtownia udostępnia dysk z profesjonalnymi zdjęciami swoich produktów do wykorzystania w sklepie, social mediach i marketingu. 

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: