Integracja hurtowni Dkaren

Firma Dkaren oferuje bieliznę nocną dla kobiet w różnym wieku. Jest jedną z największych firm w Polsce, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości pidżamy z satyny

Połącz swój sklep z Dkaren

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dkaren.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dkaren - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dkaren oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dkaren

Firma Dkaren oferuje bieliznę nocną dla kobiet w różnym wieku. Jest jedną z największych firm w Polsce, która posiada w swojej ofercie wysokiej jakości pidżamy z satyny. Niemal 20 letnie doświadczenie w projektowaniu, szyciu i udoskonalaniu produktów sprawiają, że każdy produkt doprecyzowany jest w najmniejszym szczególe. Produkty Dkaren to głównie halki, podomki, komplety, a także koce z takich materiałów jak satyna, lama, tiul czy wiskoza. Firma zmienia się nieustannie na lepsze, dzięki jej produktom każda kobieta może poczuć się dobrze we własnym ciele. Chęć spełnienia oczekiwań każdej klientki leży u podstaw każdego projektu bielizny Dkaren.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: