Integracja hurtowni Staviori

Firma Staviori jest wyłącznym przedstawicielem na Europę Środkową i Wschodnią unikalnej i ekskluzywnej włoskiej marki Staviori. Biżuteria ta tworzona jest z pasją z naturalnych kamieni szlachetnych (głównie brylantów) oraz złota o najwyższej jakości

Połącz swój sklep z Staviori

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.staviori.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Staviori - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Staviori oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Staviori

Firma Staviori jest wyłącznym przedstawicielem na Europę Środkową i Wschodnią unikalnej i ekskluzywnej włoskiej marki Staviori. Biżuteria ta tworzona jest z pasją z naturalnych kamieni szlachetnych (głównie brylantów) oraz złota o najwyższej jakości. Każda sztuka biżuterii powstaje w wybitnych włoskich pracowniach złotniczych, gdzie dużą wagę przywiązuję się do precyzji wykonania. Kamienie szlachetne (diamenty, rubiny, szafiry, szmaragdy) osadzane są pod mikroskopem (tzw. microsetting), co zapewnia wyjątkową trwałość produktu. W ofercie Staviori znaleźć można : Złote Pierścionki Brylantami, w tym zaręczynowe oraz na każdą inną okazję. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia Pierścionka z Brylantem o dowolnej wielkości, barwie, szlifie, i czystości. W szerokiej ofercie znajdują się również Diamenty Inwestycyjne, Złote Obrączki, Złote i Srebrne Łańcuszki, Wisiorki, Kolczyki, Broszki, Naszyjniki, Bransoletki oraz Kolie.Z Antwerpii, Izraela, Stanów Zjednoczonych oraz Hong Kongu firma sprowadza diamenty pod indywidualne zamówienia. Autentyczna biżuteria Staviori to unikalne i ponadczasowe dzieło sztuki, które olśniewa.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: