Integracja hurtowni Botoshop

Botoshop oferuje tanie obuwie damskie i męskie charakteryzujące się wysoką jakością materiałów oraz niezwykłą precyzją wykonania. W ofercie znaleźć można zarówno modele zgodne z najnowszymi trendami mody, jak te zaspokajające różnorodne i indywidualne gusta klientów

Połącz swój sklep z Botoshop

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.botoshop.cz
Język produktów
CS
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
CZ
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Botoshop - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Botoshop oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Botoshop

Botoshop oferuje tanie obuwie damskie i męskie charakteryzujące się wysoką jakością materiałów oraz niezwykłą precyzją wykonania. W ofercie znaleźć można zarówno modele zgodne z najnowszymi trendami mody, jak te zaspokajające różnorodne i indywidualne gusta klientów. Pamiętając o tym, że but to ważny element każdej stylizacji, firma dużą wagę przywiązuje do prezentacji oferowanych butów w różnych odsłonach modowych. Hurtownia oferuje fasony w różnych kolorach zarówno dla pań jak i panów. W jej asortymencie można znaleźć takie marki jak Lu Boo, czy Sergio Leone, łączące w sobie świetną jakość oraz niską cenę. Wśród setek modeli każdy może znaleźć idealny but dla siebie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: