Integracja hurtowni Weloveshoes

Weloveshoes to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnych modeli butów w równie atrakcyjnych cenach. A to wszystko za jednym kliknięciem

Połącz swój sklep z Weloveshoes

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.weloveshoes.co.uk
Język produktów
EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
GB
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Weloveshoes - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Weloveshoes oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Weloveshoes

Weloveshoes to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnych modeli butów w równie atrakcyjnych cenach. A to wszystko za jednym kliknięciem. Buty damskie w Weloveshoes to między innymi niewyczerpana ilość czółenek, balerin, sandałów, kozaków, czy damskich adidasów w niezliczonych wariantach - oferowane w odpowiedzi na istniejące trendy oraz zgodnie z oczekiwaniami wymagających klientów. Wśród nich znaleźć można kultowe marki, takie jak Big Star Sneakers. Buty męskie z kolei to seria różnorodnych fasonów, od eleganckiej klasyki po nieformalny lub sportowy styl. W szerokiej gamie różnorodnych kolorów i fasonów każdy klient znajdzie coś dla siebie. We love shoes to modne buty dla niej i dla niego, na każdą porę roku i każdą okazję.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: