Integracja hurtowni Kechiq

Kechiq jest platformą internetową specjalizującą się w zegarkach. Nasz sklep internetowy oferuje wybór ponad 30.000 zegarków różnych marek i w różnych przedziałach cenowych

Połącz swój sklep z Kechiq

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kechiq.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kechiq - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kechiq oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kechiq

Kechiq jest platformą internetową specjalizującą się w zegarkach. Nasz sklep internetowy oferuje wybór ponad 30.000 zegarków różnych marek i w różnych przedziałach cenowych. Produkty w sprzedaży pochodzą zarówno z nowych kolekcji, jak i z wyprzedaży, dzięki czemu można je sprzedawać zarówno w standardowych cenach, jak i z dużymi rabatami. Oprócz naszego marketplace'u jesteśmy również obecni na innych platformach i grupach zakupowych, oferując również nasze doświadczenie w B2B dla naszych zaufanych sprzedawców.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: