Integracja hurtowni Bicotone

Nasza firma jest nowym producentem odzieży damskiej, który pragnie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek swoimi produktami. Jeżeli marzą Ci się komfortowe zakupy bez wychodzenia z domu oraz znakomity kontakt ze sprzedającym – Nasza firma zadba o jakość współpracy w taki sposób by każda strona czuła się odpowiednio obsłużona

Połącz swój sklep z Bicotone

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.bicotone.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Bicotone - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Bicotone oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Bicotone

Nasza firma jest nowym producentem odzieży damskiej, który pragnie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek swoimi produktami. Jeżeli marzą Ci się komfortowe zakupy bez wychodzenia z domu oraz stały, znakomity kontakt ze sprzedającym – nasza firma zadba o jakość współpracy w taki sposób by każda strona czuła się odpowiednio obsłużona. W naszym asortymencie posiadamy odzież na każdą okazję. To tutaj znajdziesz oryginalne wzory, kolory oraz fasony sukienek, spódnic i bluzek. Staramy się podążać na bieżącymi trendami co sprawia, że nasze klientki mogą czuć się modnie w naszych ubraniach.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: