Integracja hurtowni Matlingerie

Marka MAT Lingerie istnieje na rynku już od wielu lat. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami, mając na uwadze także wyjątkowe potrzeby naszych klientek

Połącz swój sklep z Matlingerie

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2b.matlingerie.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Matlingerie - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Matlingerie oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Matlingerie

Marka MAT Lingerie istnieje na rynku już od wielu lat. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami, mając na uwadze także wyjątkowe potrzeby naszych klientek. Nasze produkty tworzymy z myślą o kobietach i ich potrzebach, dlatego w ofercie znajdziesz modele, które łączą w sobie wszelkie najlepsze zalety bielizny damskiej – są nie tylko piękne, ale również niezwykle wygodne. Dbamy także o jakość naszych produktów, stąd zarówno biustonosze, jak i majtki wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują trwałość i komfort użytkowania.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: